Kobiecy wyjazd - Bory Tucholskie, Kaszuby, Kociewie, pomorskie

Szukacie miejsca na weekendowy odpoczynek dla Waszej kobiecej grupy? Chcecie wspólnie odpocząć od codziennych wyzwań i nadrobić zaległości w relacjach z przyjaciółkami? Jeśli lubicie zaczynać dzień od sesji medytacji, porannej kawy o wschodzie słońca, z pysznym śniadaniem z widokiem na jezioro - to nasz dom jest dla Was idealny. 

W okolicy nie mamy sąsiadów więc gwarantujemy odpoczynek od miejskego zgiełku i nadmiaru bodźców.

Powitamy Waszą grupę do 14 dziewczyn, do dospozycji oddajemy 6 sypialni z 3 wspólnymi łazienkami.

Przygotowaliśmy dla Was maty do jogi. Możecie medytować w salonie ale także w ogrodzie z widokiem na jezioro Kałębie

Duży pomost jest w odległości 800m od domu.

Wspólne gotowanie w pełni wyposażonej kuchni z kuchnią gazową, zdrowe dania z gazowego grilla albo wypad do jednej z pobliskich restauracji. W domu zjecie przy olbrzymim stole z widokiem zapierającym dech, w ciepłe dni w ogrodzie, gdzie przygotowaliśmy dwa zewnętrze stoły. Jest też dla Was ekspres do kawy i tradycyjna kawiarka.

Polecamy spacery po okolicznych lasach Borów Tucholskich. Jesienią są tu idealne warunki na grzybobranie, w tym spory prywatny las, gdzie nikt Was nie ubiegnie :)

Jeśli będzie ciepło i wietrznie, zorganizujemy regaty jachtami żaglowymi po Morzu Kociewskim lub kurs windsurfingu. Akwen jest dość duży ale przy tym płytki, dzięki czemu idealnie nadaje się dla początkujących. Niecałe 13 km od naszego domu przepływa rzeka Wda, gdzie organizowane są spływy kajakowe - to propozycja na spokojniejsze obcowanie z wyjątkową naturą Borów Tucholskich.

Zapraszamy do kontaktu - przygotujemy dla Was ofertę na wynajęcie domu na kobiecy wyjazd.