Wyposażenie domu

SALON

W salonie jest stół rozkładany do 5,5 m oraz 14 krzeseł. W części wypoczynkowej mamy sofę oraz 3 fotele ze stolikiem kawowym. Jest także dodatkowo krzesełko do karmienia dziecka.

 

KUCHNIA

W kuchni jest długi roboczy blat oraz wyspa z hokerami. Kuchnia jest wyposażona w komplet naczyń i sztućców dla 14 osób. Sprzęt dostępny w kuchni:

- lodówka i mała zamrażarka,

- zmywarka oraz kostki do zmywarki ok 10 sztuk na tydzień - zachęcamy zabrać trochę, jeśli planują Państwo większe zużycie.

- kuchnia gazowa na 5 palników oraz piekarnik,

- kuchnia mikrofalowa,

- toster,

- czajnik,

- mikser,

- przelewowy ekspres do kawy, kawiarka,

- podstawowe przyprawy, cukier, sól, herbatę, mamy jednak prośbę: jeśli zużyjecie sporo, to uzupełnijcie dla kolejnych gości.

Woda w kranach pochodzi ze studni głębinowej i jest uzdatniona (własna stacja uzdatniana). Jest zdatna do picia (rekomendujemy po przegotowaniu). Mały kran na kuchennym blacie to źródło wody z filtra odwróconej osmozy.

 

SYPIALNIE

W każdej sypialni jest łóżko (pojedyncze lub podwójne), stoliki przy łóżku wraz z lampkami nocnymi, szafa lub wieszak na ubrania, pościel oraz po dwa ręczniki (mały i duży) dla każdego z gości. Zachęcamy do wzięcia ze sobą ręczników plażowych na pomost lub dodatkowych do codziennej higieny. Nie mamy możliwości wymiany ręczników co drugi dzień, jak to zazwyczaj ma miejsce w hotelach z codzienną obsługą.

 

ŁAZIENKA DOLNA (wspólna)

W łazience jest prysznic, WC, umywalka, lustro, suszarka do włosów.

 

ŁAZIENKA GÓRNA (wspólna)

W łazience jest prysznic, WC, umywalka, lustro, suszarka do włosów.

 

ŁAZIENKA GÓRNA (sypialnia z antresolą)

W łazience jest prysznic, WC, umywalka, lustro.

 

INTERNET / WIFI / ZASIĘG GSM

Dostęp do WiFi jest w całym domu. Internet jest radiowy i osiąga prędkość do 40 MBit download, 10 MBit upload. Nie ma limitu transferu danych. W pokojach dostępnę są gniazdka LAN.

W domu i okolicy jest bardzo dobry zasięg GSM, internet mobilny osiąga prędkość do 60 MBit download.

 

POKÓJ RELAKSU

Na parterze domu znajduje się zamykany pokój relaksu, gdzie znajduje się sofa, fotel oraz stolik kawowy. Ten pokój nie jest wykorzystywany jako sypialnia ale miejsce do pracy lub odpoczynku. Do dyspozycji w pokoju gry planszowe i duże szachy (wersja turniejowa).

 

GARDEROBA

W garderobie jest sporo miejsca na Wasze bagaże oraz wieszaki na cięższe ubrania (kurtki, płaszcze itd). Jest tam także deska do prasowania z żelażkiem, a także suszarka do ubrań. Tutaj zostawiliśmy dla gości sprzęt sportowy tj. piłkę do siatkówki (mamy boisko w ogrodzie), zestaw do badmintona. 

 

OGRÓD

W ogrodzie od strony jeziora jest zewnętrzny stół z krzesłami ogrodowymi. Jest tu także strefa relaksu - dwa fotele oraz stolik kawowy w jednym z podcieni. Duży i dodatkowo mały stolik są także na zewnątrz od strony lasu.

W ogrodzie od strony jeziora stoi także gorąca balia opalana drewnem oraz sauna fińska - beczka (korzystanie z balii i sauny jest dodatkowo płatne). Udostępniamy także w okresie letnim leżaki (6 szt.).

Jest także ognisko z dużym rusztem na trójnogu i kijami do kiełbasek. Dla fanów grillowania mamy także okrąbły grill Weber na węgiel.

Na terenie ogrodu jest dużo miejsca do gier i zabaw.

 

SPRZĘT WODNY

Na brzegu jeziora jest pomost do wyłącznej dyspozycji naszych gości. Na pomoście ustawiamy drewniane leżaki.

Dla naszych Gości dostępne są bezpłatnie 3 podwójne kajaki z kapokami (w okresie wiosna - jesień).

 

ROZRYWKA

W domu nie ma telewizorów ale udostępniamy gościom rzutnik multimedialny wraz z ekranem projekcyjnym - idealne na seans kinowy. Prosimy o zabranie głośnika - udostępniamy kabel jack 3,5 mm, potrzebny do podłączenia do rzutnika. W rzutniku jest wbudowany głośnik lecz przy większym seansie może okazać się niewystarczający.

Mamy też gry planszowe - dla dorosłych oraz młodszych Gości (w tym Wsiąść do Pociągu: Europa, Tajniacy bez cenzury, Scrabble, Milionerzy, Splendor Marvel, 7 Cudów Świata) . Na piętrze w korytarzu jest biblioteczka, nasze ulubione pozycje książkowe znajdziecie też w salonie i kilku innych pokojach.