Miejsce na warsztaty w Borach Tucholskich

Zorganizuj warsztaty dla Twojej firmy lub przyjaciół w Lustrze Wody!

Do dyspozycji organizatora i uczestników jest duży salon z 5-metrowym stołem dla 14 osób, miejsca na sofach, fotelach oraz niesamowity widok na jezioro Kałębie. To idealne miejsce na warsztaty dla zespołu lub spotkanie osób decyzyjnych jak zarząd w celu omówienia kluczowych dla firmy tematów. Dom jest usytuowany na dużej 3-hektarowej działce, w sporej odległości od innych zabudowań. W okolicy nie ma sąsiadów, jest wyłącznie jezioro i las, co zapewnia uczestnikom warsztatów ciszę i spokój. To gwarantuje także potrzebną dyskrecję i możliwość lepszej koncentracji uczestników nad realizacją celów spotkania. Od strony jeziora jest ogród położony na skarpie, gdzie w wyjątkowy sposób możesz celebrować wschody słońca nad jeziorem. Jezioro i okolice są objęte regulacjami Natura 2000 - nie ma tu łodzi motorowych, żadnych zakładów przemysłowych, nie słychać drogi - bo najbliższa ruchliwa jest oddalona o 6 km od domu. Jest też duży pomost do wyłącznej dyspozycji naszych gości, gorąca balia a także miejsce na ognisko i grill. Jeśli szukasz miejsca na warsztaty, do którego da się sprawnie dotrzeć z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Bydgoszczy czy Torunia, zapraszamy do Lustra Wody w Borach Tucholskich!

Jak będzie wyglądać Twój firmowy off-site w Lustrze Wody?

W domu jest łącznie 6 sypialni, w tym 10 pojedynczych łóżek i 2 podwójne. Na wyjazd firmowy możemy zatem przyjąć 12 osób. Do dyspozycji gości są 3 wspólne łazienki i dodatkowa toaleta. W całkowicie wyposażonej kuchni będziecie wspólnie gotować. W odległości 5 km w miejscowości Osiek są najbliższe sklepy spożywcze oraz Bar Wczasowy, gdzie serwowane są na miejscu a także na wynos smaczne domowe obiady. Obiady można zamówić także w pobliskim (3 km) ośrodku Dobry Brat (wymagany uprzedni kontakt). Najbliższa restauracja (16 km) to włoska Molto Bene w Skórczu, którą zdecydowanie polecamy. 

Program warsztatów możesz urozmaicić o regaty jachtami żaglowymi, szkolenie windsurfingowe czy spływ kajakami po Wdzie. Tu znajdziesz inspirację na uzupełnienie programu Twoich warsztatów. . 

Dlaczego warto zorganizować firmowy wyjazd typu off-site? Przeczytaj tutaj. 

Skontaktuj się z nami! Przygotujemy indywidualną wycenę oraz niezbędny sprzęt (w tym rzutnik, ekran, flipchart, drukarkę). 

Co będziecie robić po zakończeniu warsztatów?

Wieczorem możemy przygotować dla Was ognisko lub letnie kino. Polecamy też spacery po okolicznych lasach, jesienią pełnych grzybów. Pomost możecie wykorzystać to medytacji albo....wędkowania. W jeziorze Kałębie pływają rekordowe leszcze nawet do 7 kg. Można też trafić na spore szczupaki i węgorze.  

___________________________________________________________________________

Propozycje na temat warsztatów:

Warsztaty jogi i mindfulness

Kameralna przestrzeń, drewniane wnętrza, ogród z widokiem na jezioro, brak sąsiadów i cywilizacji. Idealne warunki na zajęcia jogi, mindfulness i sesje ceremonii dźwięków. Dla uczestników dostęp do gorącej balii na zewnątrz.

Warsztaty dla par / Warsztaty tantryczne

Jak rozbudzać i pogłębiać relacje w związku? W spokoju, ciszy, daleko od codziennego zgiełku, w otoczeniu nieskażonej pięknej przyrody. Zapraszamy do 5 par, warszaty mogą odbywać się w salonie lub w ogrodzie. Zespół organizatora ma do dyspozycji sypialnię z 4 miejscami do spania.

 

Warsztaty kulinarne / dietetyczne

Połącz wykłady o zdrowym odżywianiu z praktycznymi zajęciami gotowania. Do dyspozycji duża kuchnia z wyspą, gazowa kuchnia z 5 palnikami, piekarnik, pełne wyposażenie do gotowania i smażenia. Jest też 5-metrowy stół do pracy lub spożywania posiłków i 2 kolejne stoły w ogrodzie. Tam też do dyspozycji grill węglowy oraz ognisko z rusztem.

Warsztaty warzenia piwa domowego

Piwa kraftowe od kilku lat zyskują na popularności. Coraz chętniej fani bursztynowego napoju poznają także tajniki piwowarstwa domowego. Dla uczestników takich warszatów oddajemy przestrzeń naszego domu.

 

Warszaty dla panów można połączyć z pobytem dla par. Dla pań w czasie trwania warsztatów polecamy wycieczki po okoliczynych lasach Borów Tucholskich, spływ kajakowy lub relaks nad brzegiem jeziora.

Warsztaty przemówień publicznych

Emisja głosu, techniki mowy, opanowanie stresu  - przygotowanie do skutecznych wystąpień publicznych wymaga czasu i profesjonalnego wsparcia. Odpowiednie warsztaty w kameralnym gronie możesz zogranizować w Lustrze Wody.

Warsztaty rysunku i malarstwa dla dorosłych

Zorganizuj zajęcia, podczas których uczestnicy poznają techniki malarskie i rysunkowe. Co przygotujesz wspólnie z grupą? Studium martwej natury, brył, postaci i pejzażu z jeziorem.

Warsztaty fotograficzne i filmowania

Warsztaty fotografii nieruchomości, fotoreportażu i fotodokumentu, warsztaty fotografii mody - to wszystko możemy zrealizować w Lustrze Wody. Dodatkowo, warszaty filmowania dronem i postprodukcji - montowania zrealizowanych materiałów.

Warsztaty prowadzenia social media

Najważniejsze zasady komunikacji marki w mediach społecznościowych jak Instagram, Facebook, Pinterest, Tik Tok, LinkedIn, poznanie narzędzi promocyjnych w realizacji celów reklamowych. Analiza efektów działań w social mediach. Poznanie dobrych i złych praktyk w komunikacji w social mediach. To wszystko poznają uczestnicy Twoich warsztatów.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualną wycenę oraz niezbędny sprzęt (w tym rzutnik, ekran, flipchart, drukarkę). Po potwierdzeniu warunków naszej współpracy pomożemy także w sprzedaży Twoich warszatów.