Dom nad jeziorem wynajem

Bory Tucholskie, Kociewie - tu znajduje się nasz dom nad jeziorem Kałębie. Do wynajęcia w całości dla Ciebie i przyjaciół na wakacje, urlop, warsztaty. Idealny na spotkania firmowe, workation, celebrację ważnego wydarzenia w Twojej rodzinie (40-te urodziny, kobiecy weekend, wypad rowerowy).

Co ma do zaoferowania nasza agroturystyka nad jeziorem? Przede wszystkim to duży dom dla 14 osób, które spędzą wspólnie czas w ciszy, z dala od cywilizacji i wielu bodźców dnia codziennego. Gwarantujemy osiągnięcie pełni spokoju już od pierwszego dnia wizyty u nas. 

Powitaj dzień wraz ze wschodem słońca nad jeziorem. Pozdrowią Cię startujące z niego czaple i żurawie. 

Naszym zdaniem poranna kawa smakuje tutaj najlepiej.

Wieczór spędzicie przy ognisku lub zorganizujecie seans kinowy pod gołym niebem. Przygotowaliśmy dla Was rzutnik, ekran i nagłośnienie.

Zapraszamy do kontaktu - przygotujemy dla Was ofertę na wynajęcie domu na wyłączność.

Co lepiej zbliża niż wspólne gotowanie? Do Waszej dyspozycji duża kuchnia z wyspą, kuchnia gazowa z pięcioma palnikami, długie blaty na realizację wielu kulinarnych wyzwań jednocześnie. 

Pełne wyposażenie do gotowania, smażenia, duszenia i pieczenia. 

Do porannej kawy i każdego posiłku usiądziecie przy naszym 5-metrowym stole z wyjątkowym widokiem. W ciepłe dni i wieczory skorzystacie też z dwóch kolejnych dużych stołów na zewnątrz.

Co możecie robić w okolicy? Zebraliśmy dla Was okoliczne atrakcje w Borach Tucholskich, na Kociewiu i Kaszubach.