Muzyczne inspiracje rodzą się w Lustrze Wody

2024-04-01

Mija właśnie rok od czasu, gdy udostępniliśmy gościom nasz dom nad jeziorem Kałębie. Jest coś magicznego w związku między muzyką a naturą. Kiedy połączymy to z wyjątkowym miejscem jak Lustro Wody w sercu Borów Tucholskich, uzyskujemy idealną receptę na niezapomniane doświadczenia. Ten malowniczy dom wypoczynkowy, otoczony spokojem wody i przyrodą, stał się inspiracją dla wielu artystów, którzy pragnęli oddać hołd temu magicznemu zakątkowi. Kilku z nich już mieliśmy okazję gościć i uchylamy dziś rąbka tajemnicy, kto nas dotąd odwiedził.

Piosenki inspirowane Lustrem Wody przenoszą nas w podróż pełną emocji i refleksji. To melodie, które malują obrazy spokojnego zachodu słońca nad jeziorem, szumu delikatnych fal oraz uczucia harmonii z otaczającym światem. Niektóre z nich oddają nasze własne emocje, kiedy zaczynaliśmy proces remontu a potem konfrontowaliśmy je z tymi, gdy nasza praca została zakończona. Długie rozmowy przy blasku księżyca z artystami (czasem przy lampce wina) dały początek świetnym numerom, które możecie teraz słuchać m.in. na Spotify:

„Zew” Natalia Przybysz:

https://open.spotify.com/track/4GcU9R0tz3zLmMNVO09Ixp?si=3ae865e2b2fa4500

 

Wybrane sceny do teledysku Natalii powstały w okolicznych lasach Borów Tucholskich, tu zobaczycie całe video:

 

Muzyka ma moc przenoszenia nas w inne miejsca i czasem także oddychania życiem w otaczające nas krajobrazy. Piosenki inspirowane domem Lustro Wody są właśnie tego doskonałym przykładem. Jeśli szukacie  muzyki, która przeniesie Cię w świat spokoju i harmonii z naturą, pozwólcie sobie zanurzyć się w dźwiękach tych inspirujących utworów.

Dla naszych gości postała specjalna playlista – idealna na czas pobytu w naszym domu. Błogiego odpoczynku!

Tędy do playlisty Lustra Wody

Lustro Wody - chill

EDIT: pozwoliliśmy sobie na prima-aprilisowe zniekształcenie rzeczywistości. Powyższe numery wprawdzie nie powstały w Lustrze Wody ale zdecydowanie są inspirowane naturą. Powyżej wymienionych i innych artystów zapraszamy do wizyty u nas - po inspiracje do Waszej twórczości. Pozdrawiamy wiosennie!