Workation w Polsce - oferta Lustrowody.pl

Słowo "Workation" coraz częściej pojawia się w trakcie rozmów pracowników mniejszych i większych firm.  Ta zbitka wyrazowa angielskich słów „work” i „vacation” to nic innego jak „praco-wakacje” lub inaczej „pracokacje”. W trakcie workation można pracować bez wykorzystywania urlopu w miejscach, które zwykle wybieramy na wakacyjny odpoczynek. W zwyczajowych godzinach pracy realizujemy obowiązki zawodowe, jak zawsze wraz z zespołem, a po pracy (lub czasem w ramach przerwy) oddajemy się błogiemu relaksowi. Jeśli chcesz zorganizować workation w Polsce, rozważ Bory Tucholskie. To miejsce sprzyjające zarówno pracy, jak i odpoczynkowi na łonie natury.

Czy każdy zespół może wybrać się na workation?

Jeśli macie do dyspozycji laptopy i zdarza się Wam pracować zdalnie, to pracokacje są dla Was! Idealnie sprawdzają się w zespołach marketingowych i sprzedaży, tych związanych z copywritingiem, IT, grafiką ale też doradztwem podatkowym, prawnym czy biznesowym. Praca zdalna od kilku ostatnich lat stała się powszechna i możliwa dla bardzo wielu firm i działów (może oprócz produkcji) – podobnie dzieje się z workation. Jeśli jednak Wasza firma nie oferuje takiego trybu pracy, porozmawiajcie z przełożonymi lub przełożonymi przełożonych :) Jest mnóstwo korzyści (dla firmy i dla Was) z choćby jednego takiego tygodnia w roku.

Zadbaliśmy o to, aby workation w Lustrze Wody był możliwy i efektywny, tj. aby Wasza praca była realizowana zgodnie z założeniami przełożonych i generowała dodatkowe korzyści dla Waszych relacji czy ogólnego samopoczucia. Dzięki doskonałemu zasięgowi Wi-Fi i stabilnemu połączeniu możecie swobodnie pracować w całym domu i ogrodzie. W pokojach i w częściach wspólnych jest dużo gniazdek (a do pracy w ogrodzie przedłużacze), lampy biurkowe, przyda się też flipczart oraz drukarka, które są do Waszej dyspozycji. W części wspólnej mamy olbrzymi stół w salonie oraz zamykany pokój idealny na spotkanie w mniejszej grupie lub rozmowy telefoniczne. W słoneczne dni polecamy pracę z ogrodu z widokiem na jezioro - przy zewnętrznym stole lub na leżakach. 

Nasz zamykany Pokój relaksu na parterze idealnie nadaje się na spotkania on-on-one, rozmowy telefoniczne czy indywidualną pracę.

Jak duży zespół możemy zaprosić do Lustra Wody na pracokacje?

Mamy łącznie 14 miejsc noclegowych w 6 sypialniach. Łóżka (10 szt.) będą dla Was przygotowane w konfiguracji jednoosobowej, mamy też dwa podwójne łóżka . Do dyspozycji oddajemy 3 wspólne łazienki, jest też jedna osobna toaleta.

 

Workation - oferta Lustra Wody

Po wyłączeniu laptopów w ramach teambuildingu przygotujecie wspólnie posiłek w dużej kuchni oraz skorzystacie z uroków Borów Tucholskich i jeziora Kałębie. Mamy też miejsce na ognisko, własny las pełen grzybów, ścieżki i szlaki rowerowe w okolicy a latem – kajaki (po jeziorze lub spływ rzeką Wdą), żagle albo windsurfing w pobliskiej bazie (wraz z instruktorami). Wschody słońca nad Kałębiem powitacie w ogrodzie na matach do jogi lub po prostu z kubkiem pysznej kawy w dłoni. A po zachodzie słońca możecie skorzystać z naszego plenerowego kina – seans wybranego filmu obejrzycie pod gwiazdami, których widać u nas całe mnóstwo.

 

Jak długo powinny trwać pracokacje?

Na pracokacje najlepiej zaplanować 5 dni, np. od poniedziałku do piątku. 

W ramach komunikacji ważnych zmian w firmie, spotkań w wąskiej grupie zarządu albo wybranego zespołu możemy także przygotować dla Was firmowy off-site – jedno lub dwudniowy. Zadbamy o przygotowanie posiłku, oddamy do dyspozycji rzutnik i inne narzędzia potrzebne do omówienia firmowych spraw. Po pracy zorganizujemy regaty żaglowe po jeziorze Kałębie, naukę windsurfingu, warsztaty gotowania, jogi lub szereg innych aktywności. W absolutnej ciszy z dala od cywilizacji skutecznie oczyścicie głowy i nabierzecie energii do nowych wyzwań w Waszej organizacji! 

Polecamy szczególnie dla firm z okolic -  Gdańska, Gdyni, Sopotu, Torunia czy Bydgoszczy. Z tych miast dojedziecie do nas w godzinę. Jeszcze bliżej jest ze Stargardu i Grudziąca - około 30 min. 

 

Jak do nas dojechać?

Jesteśmy tylko 70 km na południe od Trójmiasta i 90 km na północ od Bydgoszczy i Torunia. Dotrzecie do nas najszybciej autostradą A1 (zjazd Kopytkowo Warlubie) a potem 20 km wygodną asfaltową drogą.

 

Przygotujemy ofertę na Workation dla Waszego zespołu w Lustrze Wody! Tak się z nami skontaktujecie >>>>>>