Wyposażenie domu

SALON

W salonie jest stół rozkładany do 5,5 m oraz 14 krzeseł. W części wypoczynkowej mamy sofę oraz 3 fotele ze stolikiem kawowym. Jest także dodatkowo krzesełko do karmienia dziecka.

 

KUCHNIA

W kuchni jest długi roboczy blat oraz wyspa z hokerami. Kuchnia jest wyposażona w komplet naczyń i sztućców dla 14 osób. Sprzęt dostępny w kuchni:

- lodówka (bez zamrażarki),

- zmywarka,

- kuchnia gazowa na 5 palników oraz piekarnik,

- czajnik,

- mikser,

- przelewowy ekspres do kawy, kawiarka,

- podstawowe przyprawy.

Woda w kranach pochodzi ze studni głębinowej i jest uzdatniona (własna stacja uzdatniana). Jest zdatna do picia (rekomendujemy po przegotowaniu). Mały kran na kuchennym blacie to źródło wody z filtra odwróconej osmozy.

 

SYPIALNIE

W każdej sypialni jest łóżko (pojedyncze lub podwójne), stoliki przy łóżku wraz z lampkami nocnymi, szafa lub wieszak na ubrania, pościel oraz po dwa ręczniki (mały i duży) dla każdego z gości.

 

ŁAZIENKA DOLNA (wspólna)

W łazience jest prysznic, WC, umywalka, lustro, suszarka do włosów.

 

ŁAZIENKA GÓRNA (wspólna)

W łazience jest prysznic, WC, umywalka, lustro, suszarka do włosów.

 

ŁAZIENKA GÓRNA (sypialnia z antresolą)

W łazience jest prysznic, WC, umywalka, lustro.

 

INTERNET / WIFI / ZASIĘG GSM

Dostęp do WiFi jest w całym domu. Internet jest radiowy i osiąga prędkość do 40 MBit download, 10 MBit upload. Nie ma limitu transferu danych. W pokojach dostępnę są gniazdka LAN.

W domu i okolicy jest bardzo dobry zasięg GSM, internet mobilny osiąga prędkość do 60 MBit download.

 

POKÓJ RELAKSU

Na parterze domu znajduje się zamykany pokój relaksu, gdzie znajduje się sofa, fotel oraz stolik kawowy. Ten pokój nie jest wykorzystywany jako sypialnia ale miejsce do pracy lub odpoczynku. Do dyspozycji w pokoju gry planszowe i duże szachy (wersja turniejowa).

 

GARDEROBA 

W garderobie jest sporo miejsca na Wasze bagaże oraz wieszaki na cięższe ubrania (kurtki, płaszcze itd). Jest tam także deska do prasowania z żelażkiem, a także suszarka do ubrań. Tutaj zostawiliśmy dla gości sprzęt sportowy tj. piłkę do siatkówki (mamy boisko w ogrodzie), zestaw do badmintona. 

 

OGRÓD

W ogrodzie od strony jeziora jest zewnętrzny stół z krzesłami ogrodowymi. Jest tu także strefa relaksu - dwa fotele oraz stolik kawowy w jednym z podcieni. Duży i dodatkowo mały stolik są także na zewnątrz od strony lasu.

W ogrodzie od strony jeziora stoi także gorąca balia opalana drewnem oraz sauna fińska - beczka (korzystanie z balii i sauny jest dodatkowo płatne). Udostępniamy także w okresie letnim leżaki (6 szt.).

Jest także ognisko z dużym rusztem na trójnogu i kijami do kiełbasek. Dla fanów grillowania mamy także okrąbły grill Weber na węgiel.

Na terenie ogrodu jest dużo miejsca do gier i zabaw.

Na brzegu jeziora jest pomost do wyłącznej dyspozycji naszych gości.